Bielizna damska

Bielizna dla bardzo szczupłych i puszystych

Wbrew pozorom wiele kobiet ma problem z kupieniem bielizny. Zwłaszcza, gdy ma to być coś wyjątkowego albo korygującego, czy też pod bardzo mocno wyciętą sukienkę. Na co dzień w zupełności wystarczą figi i dobrze dobrany biustonosz, ale i to jest czasem wielkim problemem.

komplet bielizny DaliaZwłaszcza panie bardzo szczupłe i o bardzo krągłych gabarytach mają ten problem. To nie prawda, że każda dziewczyna, która nosi rozmiar A75 powinna taki nosić. A niestety bardzo powszechne jest, że bielizna Dalia sprzedawana jest w tym rozmiarze, bo klientka sobie tego życzy. Najlepiej jest co jakiś czas weryfikować swój rozmiar, bo może się okazać, że całe życie noszone A75 to tak naprawdę D70, które leży o wiele lepiej i utrzymuje biust w ryzach, a mimo większej miseczki nie chowa go.

Dużym wyzwaniem może być też znalezienie rozmiaru z miseczkami F czy G, które uważane są za duże. A tak naprawdę wystarczy mieć wąski obwód pod biustem, aby taka była dobra. Takie większe modele można znaleźć tylko w firmowych salonach na przykład bielizna damska Dalia, Victoria’s Secrets czy inne. Co prawda kosztować one będą znacznie więcej niż bielizna z sieciówki, ale za to będą dobrze dopasowane i naprawdę wymodelują odpowiednie sylwetkę.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *