Bielizna damska

Zanim kupisz damskie bokserki swojej dziewczynie…

Bokserki to dość ciekawa forma ubrania. Przez jednych, jest ona zaliczana do bielizny. Z kolei drudzy uważają, że spokojnie można się w niej przejść po mieście w upalne dni. Czyja opinia jest słuszna? I jak nie zaliczyć modowej wpadki?

Bokserki damskie – czy to odzież, czy to bielizna?

bokserki damskie na latoTrudno jednoznacznie wskazać, czym dokładnie są bokserki. Ich zakup, wiązać się może z poważnym ryzykiem. Zanim więc kupimy je swoim kobietom, zastanówmy się, gdzie chcielibyśmy je widzieć w tym ubraniu. Jeśli mamy do czynienia z damskimi bokserkami, które nieco więcej zakrywają, to spokojnie możemy ubrać je „na dwór” w upalne dni. Jeśli jednak kupiliśmy naszej żonie, dziewczynie bądź narzeczonej coś bardziej skąpego – raczej nie liczmy na to, że wyjdzie ona w tym na miasto.

Damskie bokserki – na co uważać

Kupując bokserski damskie, trzeba pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Po pierwsze, nie decydujmy się na ich zbyt frywolne wersje. I nie chodzi tu o to, czy są one skąpe czy nie. Przez frywolność, możemy rozumieć też ich kolorystykę i design. Po drugie – bezpieczną wersją bokserek jest ich… sportowa wersja. Jeśli więc nie chcemy ryzykować, zawsze możemy kupić kobiecie bokserki z myślą o bieganiu czy tez uprawianiu innych sportów. Tu bezpieczna czerń wystarczy…

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *